پیدا کردن لباس کامل برای روز پرو

سه شنبه 24 بهمن 1396
5:43
youlovevogue
نگاه کردن به یک حزب مجلل، یک ماجراجویی در خود است. این یک لحظه خاص در زندگی هر دختر است و او تلاش می کند تا بهترین او را نگاه کند. بیشتر دختران در انتخاب لباس مناسب تمرکز می کنند، اما نگاه شما به آن بیشتر از سادگی لباس است. این همچنین شامل انتخاب مدل موهای مناسب و لوازم جانبی است. اگر شب عروسی شما در اطراف گوشه است، در اینجا چارت چک لیست شما باید باشد.
Etui-Linie Juwel-Ausschnitt Applikationen Sweep/Pinsel zug Spandex Kleider

لباس

شبهای اجرایی طول طبقه را به خاطر می آورند، لباس های پر تنش مانند آنهایی که در افسانه ها یافت می شوند. با این حال، شما همیشه می توانید فراتر از آن نگاه کنید؛ پس از همه، هیچ قانون سخت و سریع است که شما باید در یک لباس تابناک نشان داده شده است. لباس مجلسی کوکتل در روایات است. آنها در زانو یا فقط بالای آن قرار دارند. آنها در همان پارچه های پشمالو و پرتقال ساخته شده اند تا نگاه نرم و زنانه ایجاد کنند.

انتخاب رنگ نیز توانایی شما را در زیبایی و زیبایی خود خواهد داشت. رنگی که انتخاب میکنید، باید پوستتان را تکمیل کنید. دختران با یک تن پوستی منصفانه باید با سایه های روشن و سرسبز باقی بمانند. این شامل قرمز جسور، آبی دریایی، سبز تیره، صورتی، اسطوخودوس یا فیروزه ای است. دور از رنگ های بسیار روشن نگه داشته می شود زیرا پوست منحصر به فرد رنگ زرد و شسته شده است. لباس هایی که در سایه های روشن مانند سبز زیتونی، نارنجی و بنفش تیره می بینند، دختران با لباس های متوسط ​​را خیره می کنند. دختران پوستی تیره، هنگامی که به رنگ ها می آیند، خوش شانسی هستند زیرا تقریبا هر رنگ غنی از پوست خود را به ارمغان می آورد. استثنا وجود دارد هر چند؛ این شامل سیاه و قهوه ای است.

عامل آخر و نهایی هنگام انتخاب لباس مجلسی، شکل بدن شما است. شکل بدن شما بر روی سبک و برش لباس تاثیر می گذارد که زیباترین شکل شماست. این نیز بر انتخاب شما از پارچه تاثیر می گذارد. یک لباس کمر امپراتوری یک چارچوب بلند و لاغر را به اندازه یک چهره کامل با پایین سنگین و شکم تیز می کند. کمر کمر کمر خفیف خود را نشان می دهد و بیش از معده است. بنابراين، آن را از چشم انداز ناخوشايند پنهان مي کند. این کاملا متعادل نسبت بدن شما است. برای دخترانی که انحنا هستند اما کامل نیستند، یک لباس پوشیدن لباس باید به نظر برسد. با این حال، نباید بیش از حد محکم باشد. اگر یک قاب کوچک دارید، هدف شما در پوشیدن باید ظاهر شما باشد. لباس های بسیار طولانی را که شما را بلعید انتخاب نکنید. لباس پری دریایی انتخاب خوب است. لباس های کوتاه کوتاه بهترین برای بدن شما هستند، زیرا آنها نشان می دهند که پا بیشتر و توهم یک بدن طولانی تر است.

برای تمام تنهای پوست، از لباس سفید، توری اجتناب کنید. به نظر می رسد ظریف و زرق و برق دار است، اما این شب شما مجرد و روز عروسی شما نیست.

مدل مو

لباس مناسب لباس با مدل موی راست به شما کمک خواهد کرد که شما را در جمعیت قرار دهید. شما می توانید انتخاب کنید که یک نگاه preppy کلاسیک، یک نگاه کت و شلوار و یا نشان دادن سمت edgy-cool خود را با یک ظاهر طراحی شده مو خود را خلاقانه. نان و کت و شلوار کثیف ظاهر زیبا اما هنوز هم برای یک دختر نوجوان بسیار سخت است. اگر می خواهید آن را ساده نگه دارید، می توانید موهای خود را با امواج کثیف یا فرهای در پایین بگذارید. مدل کلاسیک نیمه بالا و پایین مدل موی مردانه مورد علاقه نوجوانان است.

تجهیزات جانبی

اشتباه رایج بیشتر نوجوانان این است که آنها را از بین می برد. نوجوانان نیاز به بیش از حد جواهرات ندارند. اگر شما گوشواره آویزان میشوید، نیازی به یک گردنبند وجود ندارد. همچنین، اگر میخواهید یک گردنبد صاف را بپوشانید، می توانید گوشواره را رها کنید.

[ بازدید : 48 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تو رو دوست داری است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات