پیدا کردن لباس کامل برای روز پرو

سه شنبه 24 بهمن 1396
5:43
youlovevogue
نگاه کردن به یک حزب مجلل، یک ماجراجویی در خود است. این یک لحظه خاص در زندگی هر دختر است و او تلاش می کند تا بهترین او را نگاه کند. بیشتر دختران در انتخاب لباس مناسب تمرکز می کنند، اما نگاه شما به آن بیشتر از سادگی لباس است. این همچنین شامل انتخاب مدل موهای مناسب و لوازم جانبی است. اگر شب عروسی شما در اطراف گوشه است، در اینجا چارت چک لیست شما باید باشد.
Etui-Linie Juwel-Ausschnitt Applikationen Sweep/Pinsel zug Spandex Kleider

لباس

شبهای اجرایی طول طبقه را به خاطر می آورند، لباس های پر تنش مانند آنهایی که در افسانه ها یافت می شوند. با این حال، شما همیشه می توانید فراتر از آن نگاه کنید؛ پس از همه، هیچ قانون سخت و سریع است که شما باید در یک لباس تابناک نشان داده شده است. لباس مجلسی کوکتل در روایات است. آنها در زانو یا فقط بالای آن قرار دارند. آنها در همان پارچه های پشمالو و پرتقال ساخته شده اند تا نگاه نرم و زنانه ایجاد کنند.

انتخاب رنگ نیز توانایی شما را در زیبایی و زیبایی خود خواهد داشت. رنگی که انتخاب میکنید، باید پوستتان را تکمیل کنید. دختران با یک تن پوستی منصفانه باید با سایه های روشن و سرسبز باقی بمانند. این شامل قرمز جسور، آبی دریایی، سبز تیره، صورتی، اسطوخودوس یا فیروزه ای است. دور از رنگ های بسیار روشن نگه داشته می شود زیرا پوست منحصر به فرد رنگ زرد و شسته شده است. لباس هایی که در سایه های روشن مانند سبز زیتونی، نارنجی و بنفش تیره می بینند، دختران با لباس های متوسط ​​را خیره می کنند. دختران پوستی تیره، هنگامی که به رنگ ها می آیند، خوش شانسی هستند زیرا تقریبا هر رنگ غنی از پوست خود را به ارمغان می آورد. استثنا وجود دارد هر چند؛ این شامل سیاه و قهوه ای است.

عامل آخر و نهایی هنگام انتخاب لباس مجلسی، شکل بدن شما است. شکل بدن شما بر روی سبک و برش لباس تاثیر می گذارد که زیباترین شکل شماست. این نیز بر انتخاب شما از پارچه تاثیر می گذارد. یک لباس کمر امپراتوری یک چارچوب بلند و لاغر را به اندازه یک چهره کامل با پایین سنگین و شکم تیز می کند. کمر کمر کمر خفیف خود را نشان می دهد و بیش از معده است. بنابراين، آن را از چشم انداز ناخوشايند پنهان مي کند. این کاملا متعادل نسبت بدن شما است. برای دخترانی که انحنا هستند اما کامل نیستند، یک لباس پوشیدن لباس باید به نظر برسد. با این حال، نباید بیش از حد محکم باشد. اگر یک قاب کوچک دارید، هدف شما در پوشیدن باید ظاهر شما باشد. لباس های بسیار طولانی را که شما را بلعید انتخاب نکنید. لباس پری دریایی انتخاب خوب است. لباس های کوتاه کوتاه بهترین برای بدن شما هستند، زیرا آنها نشان می دهند که پا بیشتر و توهم یک بدن طولانی تر است.

برای تمام تنهای پوست، از لباس سفید، توری اجتناب کنید. به نظر می رسد ظریف و زرق و برق دار است، اما این شب شما مجرد و روز عروسی شما نیست.

مدل مو

لباس مناسب لباس با مدل موی راست به شما کمک خواهد کرد که شما را در جمعیت قرار دهید. شما می توانید انتخاب کنید که یک نگاه preppy کلاسیک، یک نگاه کت و شلوار و یا نشان دادن سمت edgy-cool خود را با یک ظاهر طراحی شده مو خود را خلاقانه. نان و کت و شلوار کثیف ظاهر زیبا اما هنوز هم برای یک دختر نوجوان بسیار سخت است. اگر می خواهید آن را ساده نگه دارید، می توانید موهای خود را با امواج کثیف یا فرهای در پایین بگذارید. مدل کلاسیک نیمه بالا و پایین مدل موی مردانه مورد علاقه نوجوانان است.

تجهیزات جانبی

اشتباه رایج بیشتر نوجوانان این است که آنها را از بین می برد. نوجوانان نیاز به بیش از حد جواهرات ندارند. اگر شما گوشواره آویزان میشوید، نیازی به یک گردنبند وجود ندارد. همچنین، اگر میخواهید یک گردنبد صاف را بپوشانید، می توانید گوشواره را رها کنید.

[ بازدید : 9 ]

برخی از انواع لباس شب بلند

شنبه 16 دی 1396
5:09
youlovevogue
لباس عصر طولانی به معنای رسمی شدن است و به همین دلیل آنها به طور سنتی نگاه محافظه کارانه ای دارند. با این حال، مفهوم لباس و سبک ها به دلیل گرایش های جدید و ایده های مد تغییر قابل توجهی شده است. در نتیجه، طرح های جدید در بازار موجود است. در واقع، شما هم اکنون می توانید یک لباس را انتخاب کنید که به صورت شخصیت و شکل بدن شما بدون تغییر ظاهر محافظه کارانه مورد نیاز است. با این حال، بسیار مهم است که پس از توجه به موضوع مناسبت، یک لباس بپوشید. اگر این عروسی رسمی باشد، کد لباس از یک حزب کوکتل متمایز خواهد بود.
A-Linie/Princess-Linie U-Ausschnitt Ärmellos Chiffon Kristalle Floor-length Kleider

گاهی اوقات عروسی لباس بلند در شب عروسی پوشیده می شود. باز هم می توانید پیراهن خود را به لباس عروسی زیبا تبدیل کنید. این عالی است که برای پوشیدن چیزی که دارای آستین های عمیق V-neck و Tank باشد. به عنوان یک لوازم جانبی، فقط یک بند دوزی در کمر اضافه کنید. اگر شما در یک مهمانی عروسی شرکت می کنید، باید چیزی را که فقط یک شانه دارد پوشانید. یک کراوات در یک شانه همراه با کراوات زیبایی پیچیده ای که روی لبه بدنه قرار دارد می تواند به شما نگاهی کامل به شما بدهد. باز هم می توانید روی کمر قرار دهید.

لباس عصر بلند می تواند در نیمه رسمی و حتی در رویدادهای غیر رسمی پوشانده شود. به عنوان مثال، در یک رویداد نهایی، لباس در یک لباس بدون آستین که V-shaped جمع تسمه. نگاهی به لباس، اگر آرایش آن دوخته شده باشد، بسیار جذاب است. اطمینان حاصل کنید که دور کمر با شکوه است لباس های بلند نیز در مواردی مانند روز تولد مناسب هستند. طراحی لباس ممکن است یک لباس کوکتل شبیه باشد و همیشه باید اطمینان حاصل کنید که آستین کشیده شده است. رنگ لباس را با دقت انتخاب کنید. رنگ باید متناسب با تن پوست شما باشد و همچنین به مناسبت جمع آوری.

بسیار مهم است که شما به خوبی خود را حمل می کنید، به ویژه هنگامی که شما چیزی را به عنوان لباس های بلند و بلند لباس پوشیدید. بنابراین، شما باید به دقیقه ای از جزئیات توجه داشته باشید. لوازم جانبی که شما را به این مناسبت می پوشند در اینجا حیاتی است. با توجه به لباس، خودتان را ببندید. به غیر از جواهراتی که می پوشید، باید در مورد کیف های دستی، کفش، کلاه و کمربند نیز احتیاط کنید. آرایش را در حالی که لباس را در ذهن نگه دارید. مدل موی جدید را امتحان کنید که نوع نگاهی را که می خواهید برای رسیدن به آن ایجاد کنید. به طور کلی، این لباس ها در محدوده قیمت کمتر از 100 تا 500 دلار و بالاتر است.

[ بازدید : 13 ]

نکاتی برای لباس شب

پنجشنبه 30 آذر 1396
6:38
youlovevogue

لباس عروسی چیزی است که شما برای موارد رسمی یا نیمه رسمی می پوشید. خرید لباس عروسی می تواند خسته کننده و گیج کننده باشد زیرا انواع مختلفی از لباس های شب در تمام رنگ ها و سبک های ممکن وجود دارد. کلید در پوشیدن یکی است که بیانیه شخصی را ارائه می دهد و در عین حال یک درخواست معاصر نیز دارد. بعضی از زنان ممکن است چیزی را کلاسیک ترجیح دهند و دیگران فقط کورکورانه می توانند مد مشهور را کپی کنند، صرف نظر از این که آیا بدن آنها را مسطح می کند یا خیر. هنگام انتخاب لباس عروسی چه باید بکنید؟

یک لباس را انتخاب کنید که شما را مسخره می کند

یک لحظه را بردارید و تصمیم بگیرید که بهترین ویژگی شما در بدن شما چیست. بهترین ویژگی شما ممکن است پاهای بلند، شیک و یا کمر باریک باشد. هنگامی که یک لباس شب را انتخاب می کنید، تمرکز بر آنچه لباس برجسته می کنید. لباس هایی که چند اینچ بالای زانو می توانند پوشانده شوند تا پاهای شیک خود را برجسته کنند. اگر یک لباس با گردن های کم انتخاب کنید، پس لباس خود را برای برجستگی مجدد لباس خود بپوشید. بنابراین یک لباس را انتخاب کنید که توجه به یک ویژگی را جلب کند.

لباس خود را اضافه کنید

صحنه و لباس شما بدون لوازم جانبی کامل نیست. به این معنا نیست که شما باید تمام لوازم جانبی خود را بپوشانید. بسته به لباس انتخابی شما نیاز به لوازم جانبی دارید. اگر یک لباس انتخاب کرده اید، تصمیم بگیرید که آیا با گوشواره های آویزان یا دستبند های گردنبند به نظر می رسد. آیا جواهرات طلا یا نقره ای به نظر خوب می آیند؟ کدام کفش و کیف های دستی برای لباس مناسب است؟

پیراستن یا لباس کردن

این لباس ها برای مناسبت های رسمی و نیمه رسمی ایده آل هستند. شما می توانید لباس شب خود را با لباس های دیگر مانند یک ژاکت شلوار گاه به گاه یا یک ژاکت کش بافی بپوشانید. این نامیده می شود پانسمان کردن. اگر این یک مناسبت رسمی است، کیف دستی بزرگ را با لباس شب خود جفت نکنید. رویداد رسمیتر، کیف کوچکتر باید باشد. شما همچنین می توانید یک کلاچ استفاده کنید.

طول لباس شب

طول لباس شما یک عامل مهم است. اگر شما یک زن ریزه اندام هستید، پس باید لباس های کوتاه تر را بپوشانید تا بتوانید بلندتر نگاه کنید. اگر شما در طرف قد بلند هستید، یک لباس را انتخاب کنید که نه خیلی طولانی و نه کوتاه است.

مورد علاقه ابدی، لباس سیاه کوچک

لباس سیاه کوچک به طور جهانی توسط زنان مورد علاقه است. یک خط سیاه سیاه یک خط در کمر یا لگن ایجاد می کند و یک شکل "A" ایجاد می کند. این به این معنی است که بافت و معده شما را برطرف می کند، و بر شکل زنانه خود تأکید می کند.


[ بازدید : 16 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به تو رو دوست داری است. || قدرت گرفته از DeyBlog.ir
× بستن تبلیغات